Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Superkonto na Konto za Zero

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Superkonto na Konto za Zero

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 4 5 z 5  
  • NiJaki 12 mar 2011, 12:23
    Czy da się zmienić Superkonto prowadzone przez PKO BP te płatne na konto za Zero gdzie wszystko jest za darmo?
    Cytuj
  • Ciekawski 12 mar 2011, 13:52
    A co opłaty doskwierają. PKO BP to drożyna jakich mało. Za dzień dobry chyba też pobierają prowizję.
    Cytuj
  • NiJaki 12 mar 2011, 14:23
    HAHA HA bardzo zabawne. Każdy bank to zdzierca ale przynajmniej daje coś w zamian. w PKO BP za Superkonto płacę 6,9 zł + 2 ipko + 20 zł za kartę. W BPH za 9,99 zł mam kartę za free, przelewy itd.
    Cytuj
  • GUEST 12 mar 2011, 14:50
    To zrezygnuj z PKO i zostań w BPH, a po co ci dwa konta?
    Cytuj
  • NiJaki 12 mar 2011, 17:54
    Źle napisałem, BPH to tylko taki przykład i ja tam nie mam konta. Chodzi o to, ze w PKO płacę miesięcznie 10,56 zł (z kartą) a za przelewy muszę płacić ekstra czyli nic za 10 zł nie dostaję w zamian. w BPH przynajmniej przelewy są za free przy koncie za 10 zł.
    Problem w tym, że przenoszenie rachunku z banku do banku mnie nie zadowala.
    O właśnie, a czy zmieniając superkonto na konto za zero mam ten sam numer rachunku?
    Cytuj
  • Kozmo 12 mar 2011, 19:29
    z tego co widzę to konto za zero ... jest za 0 zł ale dopiero przy wpływach na poziomie min 2 tysiaków miesięcznie. Ciekawe czy od osoby czy łącznie.
    Cytuj
  • Gregori 12 mar 2011, 22:16
    Kto dzisiaj płaci za konto skoro jest tyle darmowych? PKO to już pazerny bank. Nawet oprocentowanie rachunku wynosi 0,1% w skali roku !!! Po co to, aby podenerwować klientów czy wyśmiać się z nich.
    PKO był kojarzony z bankiem dla emeryta to teraz emeryt musi być bogaty aby korzystać z tego banku.
    Cytuj
  • DR_ZYSK 12 mar 2011, 23:52
    Teraz to konto za zero a później? Sporo osób ma wpływy na poziomie 2 tys. zł i mogą masowo przechodzić z płatnego konta na darmowe. Co zrobi bank? Podniesie wpływy z 2 do 4 tys. i konto stanie się płatne znowu. Ten bank jest jak Dinozaur, duży ale mało innowacyjny.
    Cytuj
  • FabianM 13 mar 2011, 1:32
    Też mi informacja. Za wypłaty z bankomatów własnych 0 zł. A który bank pobiera za to prowizje?
    Jak tak czytam te warunki to Konto za Zero to taki pic dla naiwnych. Nawet nazwa rachunku taka nijaka - za zero, a może dla zer.
    Cytuj
  • Zalto 13 mar 2011, 7:01
    PKO traci klientów to musi coś im zaoferować. ING i inne banki zabierają klientów oferując darmowe konta. No to spece wpadli na pomysł konta darmowego. Nic z reszta nowego. Tylko jak długo utrzymaja się te zapisy warunków - stawiam że przed końcem roku je zmienią.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum
Następna: Problem z Pit 11