Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Superkonto na Konto za Zero, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Superkonto na Konto za Zero

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Vatowiec 29 mar 2011, 14:01
    Eurobank chyba też wchodzi na rynek z nowymi kontami. Zaoferował 4 konta.
    Jedno z nich Konto Classic daje możliwość bezpłatnych przelewów w oddziale i wszystkie bankomaty za darmo. Opłata na ROR wynosi 9 zł, ale wpływy na konto to min 1000 zł.

    No powiem, ze w porównaniu z PKO oferta Eurobanku wygląda słabo. Może te wszystkie bankomaty jeszcze ratują sytuację bo gdyby nie to, to nie wróżę powodzenia nowej linii produktowej.
    Cytuj
  • Pigulara 29 mar 2011, 17:08
    Widziałam tą reklamę i w pewnym momencie jej nie rozumiem.
    Kobieta pyta się czy to dla wszystkich a Majewski coś tak odpowiada i to dla mnie jest jakiś bełkot nieźle wstawionego gościa.
    Nie rozumiem co on mówi. I to specjaliści od reklamy dopuścili do emisji.
    Cytuj
  • Ciekawski 29 mar 2011, 18:01
    Może kolo coś zażył przed kręceniem i miał akurat w tym momencie odlot wielki uśmiech
    Cytuj
  • RORek 29 mar 2011, 19:29
    Zobaczymy jak długo PKO wytrzyma z tymi ZERAMI. Daje mu czas do końca 2011 roku. Później zobaczycie, ze rąbnie jakiś numer z opłatami.
    Cytuj
  • John_Wayne 29 mar 2011, 21:52
    Podobno Majewski ma dostać ponad 3 mln złotych za te wygłupy w reklamach. Ktoś chyba nie pomyślał, że to przyniesie bankowi więcej szkód niż pożytku.
    Cytuj
  • NiJaki 29 mar 2011, 23:44
    Tak może być już PKO BP jest najdroższym bankiem detalicznym. Zastanawiam się nad przeniesieniem konta, tylko nie wiem gdzie. Majewski mnie tylko upewnia w przekonaniu, że PKO schodzi na psy. Chwyta się jak tonący brzytwy i to kogo, kogoś kto w swoim programie wyśmiewa wszystkich za wszystko, z prezydenta robi przygłupa, z polityków idiotów. Żenujące.
    Cytuj
  • Barnaba56 30 mar 2011, 1:49
    Te reklamy z Majewskim są tak głupie, że KRRiTV powinna zabronić ich emisji albo nałożyć takie kary aby nie opłacało się ich emitować.
    Cytuj
  • bankowy77 7 kwi 2011, 9:53
    A gdzie w ofercie HACZYK?

    W tabeli opłat na stronie banku tego nie ma, przy podpisywaniu umowy jest to na końcu. Ale co?

    Posiadacze Superkonta za wypłaty kasy z okienka bankowego w oddziale nie płacili nic. Ale posiadacze Konta za Zero płacą 1 proc. nie mniej niż 3 zł. Wybierając 1000 zł z okienka zapłacą 10 zł. Dobre nie.
    Cytuj
  • Vatowiec 10 maj 2011, 12:38
    Przy zmianie konta na Zero za 50 zł zostawiamy numer rachunku, ale musimy oddać karty PKO Express i czekamy na nowe. A te nowe są z chipem i zbliżeniowe. Do tego dostaje się zupełnie nowe numery PIN.
    Nie wiem po co taka szopka jest robiona, ale oddałem kartę, którą miałem dopiero niecały rok.
    Te 50 zł to od razu z konta pobierają tego samego dnia, ale na przekształcenie czeka się z dzień czy dwa.
    Cytuj
  • NiJaki 10 maj 2011, 15:13
    Zamieniłem ostatnio Superkonto na to za Zero. Faktycznie karty zabierają i dają nowe, ale już takie z chipem i z funkcją zbliżeniową. Nawet ładna ta karta. Tylko na podpis jest mało miejsca i starcza na krótkie nazwisko.
    No zobaczymy czy rzeczywiście jest to za Zero, czy gdzieś jednak jakieś opłaty ukryli.
    W sobotę jak zmieniałem to w poprzedni koncie miałem z debetem (DSD) a teraz mam bez debetu. Podobno nie można w sobotę przydzielić debetu tylko w dni robocze. Pali licho i tak nigdy z niego nie korzystałem a dwa razy nie miałem zamiaru do banku chodzić.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum
Następna: Problem z Pit 11