Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wyjazd na wakacje - samemu czy z biurem?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wyjazd na wakacje - samemu czy z biurem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ElaW 28 sie 2013, 13:52
    Ja w tym roku z mężem byliśmy na wycieczce sami. Zrobiliśmy sobie objazd po Niemczech. A to za sprawą stronki: http://www.germany.travel/pl/index.html uśmiech Zobaczyliśmy i przeżyliśmy dzięki niej piękne chwile.
    Cytuj
  • tony_hawk 29 sie 2013, 14:08
    zdecydowanie samemu! - tylko tak można odpocząć psychicznie od pracy. Moim zdaniem na all inclusive tylko ci sie wydaje ze odpoczywaszuśmiech Poza tym przygoda i wspomnienia - to sie liczy!
    Cytuj
  • tony_hawk 30 sie 2013, 13:37
    Może jeszcze zależy gdzie chcesz się udać - np. Hiszpania czy Chorwcja najlepiej samemu, ale już przy wyjździe do krjów Afryki północnej może lepiej biuro się sprawdzić
    Cytuj
  • ElaW 2 wrz 2013, 21:53
    jarek7 napisał:zazwyczaj planujemy sami, wolę sobie rozłożyć atrakcje/zwiedzanie tak jak lubię, byliśmy w Niemczech ostatnio i spisaliśmy sobie z niej atrakcje jakie chcieliśmy zobaczyć bo jest ich w Niemczech sporo
    To tak jak ja z mężemuśmiech, może się gdzieś widzieliśmy przelotem wielki uśmiech. A jak będziesz jeszcze kiedyś u naszych zachodnich sąsiadów to polecam Ci aplikację na telefon: Youth HotSpot- free WiFi pokazuje darmowe hotspoty uśmiech bardzo pomocne.
    Cytuj
  • tony_hawk 6 wrz 2013, 12:06
    Zgadzam się, aplikacja Youth HotSpot- free WiFi bardzo fajnie dzaiła w Niemczech. Aczkolwiek na wakacjach staram siię raczej rozmawiać z ludźmi więcej na żywo niż po wifi przymrużenie oka
    Cytuj
  • ElaW 6 wrz 2013, 21:18
    tony_hawk napisał:Zgadzam się, aplikacja Youth HotSpot- free WiFi bardzo fajnie dzaiła w Niemczech. Aczkolwiek na wakacjach staram siię raczej rozmawiać z ludźmi więcej na żywo niż po wifi przymrużenie oka
    Poza wifi ma ona jeszcze jedną bardzo fajną funkcję- daje rabaty (wielu partnerów ma) i można sporo dzięki nim zaoszczędzić uśmiech
    Cytuj
  • jarek7 9 wrz 2013, 19:36
    aplikację też widziałem i używałem, przydaje się w takiej podróży. Mnie zafascynowały ich parki rozrywki uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 11 wrz 2013, 14:56     (ostatnio zmieniony przez autora 11 wrz 2013, 14:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie słyszałam jeszcze o takiej aplikacji, ale widzę, że muszę ją koniecznie wypróbować uśmiech. Ja zazwyczaj każdy wyjazd organizuję na własną rękę, ale zdarza się, że nie mam na to czasu, wtedy zaglądam do porównywarki wakacji i przeglądam oferty różnych biur. Czasami coś zainspiruje mnie do nowej podróży, ot np. takie [url=http://]wakacje w Turcji[/url]. Ależ bym się tam wybrała uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_208284 11 wrz 2013, 15:48
    Niestety jadąc na wakacje do Turcji, nie masz praktycznie żadnego wyboru, czy pojechać na własną rękę, czy z biurem podróży. Masz niestety tylko 1 wybór, z biurem i to nie zaleznie od wyszukiwarek ofert. skrzywienie
    Cytuj
  • koniczynka4 12 wrz 2013, 21:36     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 13:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Mnie kilka razy zdarzyło się organizować wyjazd samodzielnie i nieskromnie przyznam, że nawet mi to wyszłojęzyk generalnie jednak wole korzystać z ofert biur podróży, bo tak jest po prostu wygodniej.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum