Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wyjazd na wakacje - samemu czy z biurem?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wyjazd na wakacje - samemu czy z biurem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pluskwa 22 lut 2012, 8:53
    dla mnie to żaden odpoczynek jak jestem podporządkowana jakimś obcym ludziom, jak ktoś mi mówi co mam robić i o której, zdecydowanie samemu wolę podróżować bo tylko wtedy moge poznać prawdziwe życie ludzi i miejsce w którym jestem, no ale jak ktoś lubi 2 tyg leżeć pod hotelem i nawet nosa nie wyścióbić to faktycznie lepiej z biurem podróży
    Cytuj
  • dunikowski 11 mar 2012, 14:50
    wakacje.pl dla mnie działają bardzo dobrze.

    Cytuj
  • Barents 8 cze 2012, 23:04
    czasami last minute jest fajne, gdy czlowiek nie ma czasu i chce sie odrealic. jednak byc backpackerem jest meczace. sama tak podrozowalam po syberii, syrii, afryce wschodniej.... zawsze trzeba pamietac o zachowaniu pewnej odpowiedzialnosci w podrozowaniu, zwlaszcza w krajach tzw. rozwijajacych sie. polecam refleksje nad odpowiedzialna turystyka
    Cytuj
  • paramumik 13 cze 2012, 16:14
    Zdecydowanie lepiej postawić na wycieczkę na własną rękę. Prosty przykład. Pokoje niedaleko Jeleniej Góry można wynająć za bezcen, a biura podróży za weekend w górach życzą sobie niebagatelnych wpłat.
    Cytuj
  • apartament1 19 lip 2012, 14:45
    Witam,

    jeśli w Polsce, to chyba nie ma żadnej potrzeby korzystać z biura. Zarezerwowanie pobytu w dowolnej klasie hotelu apartamentach nad morzem czy też w górach, pokoi, schroniskach i.t.p., lub wczasów organizowanych przez dowolną organizację turystyczną wymaga wprawdzie trochę czasu spędzonego na poszukiwaniach w sieci ale wynagradzane jest to poziomem usługi, który sami sobie zdefiniowaliśmy.
    Jeśli ktoś nie ma czasu i lubi przepłacać - to cóż...
    A za granicą - barierą jest tylko język, więc w dzisiejszych czasach internetowych tłumaczy - też żaden to problem.
    Polecam samodzielną organizację wyjazdów.
    A poza wszystkim polecam wyjazdy nad polskie morze
    Cytuj
  • Maniuss 20 lip 2012, 12:20
    Ja zawsze jezdze z biurem, organizacja urlopu jest bardzo czasochlonna, pozatym jak wyjazd jest z konkretna firma to mam sie do kogo zwrocic jak by byly jakies problemy
    Cytuj
  • Aquarella 20 lip 2012, 13:59
    Po tym, co ostatnio słychać w wiadomościach, wolę omijać biura podróży szerokim łukiem. Połączenia lotnicze nie są już takie drogie (np. loty do Bangkoku), więc organizowanie wyjazdów na własną rękę też jest ogólnie łatwiejsze.
    Cytuj
  • loliloopy 24 lip 2012, 9:20
    Loty są tanie ale trzeba umieć szukać, znać język itd. a większość z klientów biur nie ma takich umiejętności. Niektórzy nie mają czasu by szukać atrakcyjnych cen.
    Cytuj
  • itmanager 26 lip 2012, 20:58
    Zdecydowanie warto zaplanować wakacje samemu. Biuro podróży to tylko dodatkowe koszty i ograniczenia, a często nieudane wakacje, co pokazują ostatnie bankructwa. Ja polecam wybrać się do Wenecji, są tam m.in. tanie loty z Warszawy - na stronie można sprawdzić rozkład i cennik, w OLT wychodzi całkiem nieźle. Rezerwacja noclegu to również żaden problem. Polecam takie wakacje, można znacznie więcej zobaczyć i zwiedzić niż z biurem podróży.
    Cytuj
  • faworytowy 2 sie 2012, 8:56
    Nie cierpię zorganizowanych wyjazdów, wszystko trzeba robić na gwizdek, wstawać ,jeść,zwiedzać. Jeśli gdzieś mam zamiar jechać to indywidualnie,ale z kolei nie z biurem podróży,bo widzimy co się ostatnio wyprawa z nimi, jak plajtują jedne po drugich. Potem wczasowicze mają problem z powrotem do kraju. Jak jechać to tylko z rodziną i samemu decydować gdzie i jak spędzimy urlop.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum