Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wyjazd na wakacje - samemu czy z biurem?, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wyjazd na wakacje - samemu czy z biurem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • tony_hawk 24 wrz 2013, 16:05
    Bardzo ciekaw jestem jak wygląda Turcja zwiedzana na własną rękę bo faktycznie to pańswto kojarzy się wyłącznie z wakacjami all inclisive
    Cytuj
  • cookie138 25 wrz 2013, 19:57     (ostatnio zmieniony przez autora 25 wrz 2013, 19:58, w całości zmieniany 2 razy)
    Można wybrać coś pośredniego, czyli skorzystanie z oferty hotelu który organizuje wycieczke z przelotem, dojazdem do hotelu oraz wszystkim co oferuje biuro, ja byłem na takie wycieczce w hotelu w Tanzanii.
    Cytuj
  • konto_usuniete_208284 25 wrz 2013, 21:32
    Jezeli wakacje organizowane na własna reke, z dojazdem własnym, to jedynym krajem, który polecam jest Hiszpania, a szczególnie Andaluzja. Super rozwinięta infrastruktura turystyczna, piękne, zróznicowane krajobrazowo tereny i regiony, mnustwo zabytków kultury.
    Plaże , morze i góry, sporty wodne i zimowe (Sierra Nevada). Wszystko w jednym miejscu. Poza tym serdecznie polecam odwiedziny tego regionu Hiszpanii w okresach poza typowym sezonem wakacyjny tz lipcem i sierpniem. Jeżeli potrzebujesz dalszych sugestji i informacj, podpowiem. przymrużenie oka
    Cytuj
  • dagmara80 20 mar 2015, 14:32
    byłam na wakacjach z biurem podróży i nie żałuję. Wzięłam grupkę przyjaciół i skorzystaliśmy z oferty biura podróży. Byliśmy na kilkudniowej wycieczce we Włoszech. Spacerowaliśmy po Rzymie, zwiedzaliśmy fabrykę samochodów Ferrari i muzeum Lamborghini. Męskiej części grupy szczególnie się podobał ten akcent motoryzacyjny. A ja z przyjaciółkami buszowałam po sklepach w poszukiwaniu pięknych ubrań i dodatków. To był wspaniały wyjazd dzięki któremu poznałam kulturę, klimat i kuchnię Włoch. Kupiłam wiele pamiątek.
    Cytuj
  • szarlottka 22 mar 2015, 22:27
    Ja jestem za tym by jeździć samodzielnie, biura już nie raz pokazały, że nie warto na nie liczyć. Ja bardzo rzadko podróżuję za granicę, wolę zwiedzać Polskę przymrużenie oka Dzisiaj udało mi się znaleźć nocleg w Poznaniu w bardzo atrakcyjnej cenie na http://www.bythewayhostel.pl/ i zastanawiam się nad wyjazdem do tego miasta na majówkę. Nie ciągnie mnie specjalnie nad jezioro czy w góry, wolę pozwiedzać uśmiech
    Cytuj
  • mixal 23 mar 2015, 13:08     (ostatnio zmieniony przez autora 23 mar 2015, 13:09, w całości zmieniany 1 raz)
    Zdecydowanie na własną rękę. W ten sposób zjeździłem już dużą część Europy.
    Cytuj
  • ewa1974ll 23 mar 2015, 21:39
    Jak ktoś ma tak wygodne i niezawodne auto jak suv [url=http://]Lexus NX 200t F Sport[/url] to jak najbardziej polecam podróżowanie na własną rękę. Gorzej jak ktoś jeździ Golfem język Może nie być zbyt wygodnie i pewnie uśmiech
    Cytuj
  • june45 28 mar 2015, 19:11
    Lepiej samemu.
    Cytuj
  • sadekowski 31 mar 2015, 21:54
    Ja jestem zwolennikiem wczasowania z biurem podróży i z reguły wybieramy oferty w Itace. Oferta touroperatora czasem jest atrakcyjne i samemu bym nie miał dostępu do niektórych miejsc czy rozrywek a jak już to bym pewnie zabulił sporo kasy. Dziś ludzie są zabiegani i każdemu brakuje czasu a gdzie tu mówić o planowaniu wycieczki.
    Cytuj
  • Meggi85 2 kwi 2015, 14:59
    Samemu ciężko się zorganizowac na takie wyjazdy. to dobre w moim przypadku na terenie Polski. Ale jak już za granice to jednak z biurem podrozy. Też ostatnio najwiecej latalam z Itaka i teraz na te NO LIMITS sie szykuje. Tylko nie zdecydowałam, ktora z tych ofert wybrac.
    Cytuj
 3 4 5 6 7 8 z 8
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum