Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wyjazd na wakacje - samemu czy z biurem?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wyjazd na wakacje - samemu czy z biurem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • migo 10 gru 2012, 13:50
    Ja tylko z biurem. No i zimowe interesowały by mnie, odziwo w Turcji jest możliwość w gorach pontyjskich. Piszesz o Itace a to właśnie u nich znalazłam.
    Cytuj
  • dredmore 12 gru 2012, 9:37
    Polecam samemu, mamy wtedy możliwość spędzania czas tak jak lubimy! Polecam wyjazdy do Zakopca
    Cytuj
  • Marta30S 13 gru 2012, 11:27
    Ja w sumie bardziej wolę sama jeździć, żeby miec więcej niezależności,
    ale nie przeczę, że są miejsca, gdzie uda mi się znaleźć na tyle elastyczną ofertę czy to objazdówki, czy urlopu na miejscu w jednym hotelu tak, że czas i wszystko resztę organizuję sobie sama, to wtedy owszem dam się skusić.
    Tak miałam w przypadku Włoch rok temu.
    Cytuj
  • pistacja 13 gru 2012, 14:30
    Nie lubię jeździć z biurami, nie podoba mi się to, że organizują mi czas i jestem od nich zależna. A już wycieczki fakultatywne na miejscu to prawdziwa porażka. Prowadzą turystów do miejsc, z którymi współpracują (na obiad, po pamiątki itp.) i zgarniają za to dodatkową kasę. Wolę sama organizować sobie wyjazdy. Robię wtedy co chcę, jadam gdzie chcę i z nikim innym nie muszę się liczyć.
    Cytuj
  • mscislaw 20 gru 2012, 10:41
    Ja od pewnego czasu boję się jeździć na wycieczki z biurami podróży. Szczególnie w świetle ostatnich doniesień o bankructwie wielu turystycznych gigantów. Najczęściej korzystam ze stron na których można znaleźć tanie noclegi na przykład Przymorzu.pl gdzie jest ponad 2500 różnych domków i pensjonatów nad morzem.
    Razem ze znajomymi zazwyczaj sami planujemy wakacje i przynajmniej nie jesteśmy zdani na czyjąś łaskę.
    Cytuj
  • sonique321 21 gru 2012, 10:43
    Samemu! Istnieją teraz takie możliwości, że samemu można zorganizować świetne wakacje w różnych częściach świata. Couchsurfing, wynajmowanie domków, tanie loty itp.
    Cytuj
  • Kajakarz 22 gru 2012, 13:20
    sonique321 napisał:Samemu! Istnieją teraz takie możliwości, że samemu można zorganizować świetne wakacje w różnych częściach świata. Couchsurfing, wynajmowanie domków, tanie loty itp.
    Co racja to racja, dziś możliwości jest wiele i jak ktos ma czas na szukanie , to pewnie że lepiej samemu.
    Cytuj
  • emgielka 23 kwi 2013, 11:45
    ja wolę sama zorganizować . W tym roku z mężem bierzemy przyczepę campingową i jedziemy za granicę uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 1 maj 2013, 17:55
    Ja lubię mieć wszystko zorganizowane i nie zawracać sobie głowy, jeśli coś pójdzie nie tak. Jeśli chodzi o biura to najczęściej korzystam z Unity Line, bo jestem fanką Skandynawii. Tak więc to biuro jako sprawdzone mogę polecić i ewentualnie odpowiedzieć na pytania
    Cytuj
  • erykit 14 maj 2013, 22:17
    Zgadzam się, ja mam podobnie. Lubię gdy wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Tutaj są ciekawe wczasy ([url=http://]Grecja last minute[/url]) i w tym roku to właśnie Hellada jest moim celem podróży.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum