Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wyjazd na wakacje - samemu czy z biurem?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wyjazd na wakacje - samemu czy z biurem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • natalaa 16 sie 2012, 15:35
    zorganizowane wyjazdy są fajne na takim last minute masz wszystko gdzieś przymrużenie oka wsiadasz i jedziesz, wyprawy na własną rękę są atrakcyjne ale do czasu, teraz od życia oczekuję czegoś innego wielki uśmiech
    Cytuj
  • 20 sie 2012, 14:34
    Zdecydowanie samemu! Oczywiście pod warunkiem, że ma się czas na organizację wyjazdu. Wtedy można samemu wszystko przygotować, sprawdzić opinie i komentarze w internecie itd. Tanio można zwiedzić całą Polskę! Pod namiotem albo wybirając np. zakopane ośrodek wypoczynkowy, czy nadmorskie kempingi, albo pola namiotowe. Tania opcja to też domki 6-8 osobowe - na wypad ze znajomymi albo całą rodziną (także popularne za granicą). Dlatego myślę, że warto kombinować i wiedzieć za co się płaciprzymrużenie oka
    Cytuj
  • apows 28 sie 2012, 16:39     (ostatnio zmieniony przez autora 26 cze 2014, 13:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Ogolnie to samemu jest taniej.
    Ja wybieram parenaście telefonów i adresów z miejsca gdzie sie wybieram.
    Po przyjezdzie spacerujac i widzac ktory obiekt jak wyglada dzwonie i pytam o cene
    Ostatnio tak znalazlem [url=http://szczawnica.naplus.com.pl/]noclegi w szczawnicy[/url] który naprawde polecam. Sloneczne i przestronne pokoje, dobra lokalizacja i cena przystępna
    Cytuj
  • bohemiak 7 wrz 2012, 14:26
    Jak ja bym miał wybierać z biurem czy sam to bym wybrał z biurem. Jest to dobry sposób na integrację oraz możliwość poznania bardziej ludzi, z którymi się pracuje.
    Cytuj
  • ksowa 12 wrz 2012, 16:43
    benefitka napisał:Na pewno się bardziej opłaca. Wiadomo, że biura biorą pieniądze za pośrednictwo, więc za te same pieniądze możesz mieć lepszy hotel i wycieczkę, albo po prostu zaoszczędzić. Pytanie tylko czy masz czas i cierpliwość, żeby wszystko samemu organizować? Jest z tym sporo załatwiania...
    Niekoniecznie się z tym zgodzę. Biura z racji liczby i częstości zamawiania usług mają często spore rabaty niedostępne zwykłym śmiertelnikom. No i też zależy jeszcze jakie wakacje wybierzesz. Jeżeli wypoczynek i objazdówkę, to ok zgodzę się, że może czasami samemu uda się znaleźć tańsze rozwiązania, hotele itp, ale z drugiej strony trzeba samemu wszystko zaplanować i zorganizować. Pytanie jak cenisz swój czas uśmiech
    Z drugiej strony jeżeli chodzi Ci o zorganizowany wyjazd np. na snowboard, to skorzystanie z oferty biura naprawdę może być tańsze. W zeszłym roku byłam na wyjeździe snowboardowym z tym biurem i po wcześniejszej analizie cen w necie wyszło mi na to, że bardzeij opłaca się wykupić wyjazd i szkolenie od razu u nich, niż szukać wszystkiego na własną rękę. Poza tym tutaj zyskałam wielki plus w postaci polskiej kadry, bo jednak uczyć się jazdy na snowboardzie od francuskiego nauczyciela byłoby o wiele ciężej uśmiech
    Cytuj
  • spajker020 18 wrz 2012, 11:00
    To zależy czy lubisz swoją pracę oraz czy lubisz ludźmi, z którymi pracujesz. Jeśli tak to nic nie stoi na przeszkodzie abyś pojechał na wakacje razem ze swoimi znajomymi z pracy, jeśli natomiast chcesz od nich wszystkich odpocząć to wtedy śmigaj sam uśmiech
    Cytuj
  • goodeye 18 wrz 2012, 15:25
    ja proponowałbym ci jechać na wakacje nawet samemu. uśmiech ostatnio też się tak wybrałem ale głównie na ryby, cel wyprawy -
    [url=http://] wypoczynek Lubuskie[/url]. Naprawdę polecam tamte rejony.
    Cytuj
  • karolwu 21 wrz 2012, 13:01
    Samemu jest z pewnością taniej, jeżeli oczywiście jesteś w stanie porozumieć się w przypadku gdy ma to być wyjazd za granicę. Wszędzie można znaleźć zakwaterowanie w przystępnych cenach, a jeśli trafi się na otwartych gospodarzy to przy okazji można nawiązać nowe znajomościuśmiech Polecam organizowanie wakacji na własną rękę.
    Cytuj
  • kajtos 1 paź 2012, 18:28
    z biurem jest trochę bezpieczniej, można poznać fajnych ludzi i nic nas nie interesuje, wyjazd na własną rękę wymaga od nas jednak sporo przygotowań a z last minute można naprawdę fajne oferty wyszperać - ja przeważnie korzystam z portalu
    Cytuj
  • kafara 10 gru 2012, 13:30
    Dokładnie z biurem podróży jest napewno bezpieczniej, ale pod warunkiem że jest to dobre biuro. moja siostra zawse podróżuje z Itaką i zawsze wracają w pełni zadowoleni.
    a macie jakieś plany na zimowe wakacje? jakieś narty czy bardziej ciepłe kraje?
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum