Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wyjazd na wakacje - samemu czy z biurem?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wyjazd na wakacje - samemu czy z biurem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pistacja 15 maj 2013, 9:39
    Wczasy z biurem są zazwyczaj droższe - to raz, a dwa - nie lubię jak inni organizują mi czas i nie chcę być od nikogo uzależniona.
    Cytuj
  • erykit 16 maj 2013, 10:37
    Ja wolę sam zaplanować sobie wakacje niż jeździć z biurem. Jest przede wszystkim taniej, w sieci można natrafić na masę różnych okazji, wystarczy chociażby przejrzeć sobie ceny noclegów.
    Szczególnie te w górach potrafią być w całkiem niezłych cenach.
    Poza tym tyle słyszy się o bankructwach biur podróży, że nie mam zaufania. Wolę mieć wszystko zapięte na ostatni guzik i wiedzieć, że mój wyjazd będzie udany przymrużenie oka
    Cytuj
  • zylek 20 maj 2013, 16:29
    Jedziemy sami, ale tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/weekend_czerwcowy.php
    Powinno być super - będziemy mieli basen, kort, tor linowy, masę atrakcji i nic nie płacimy za dzieci.
    Jeśli tylko pogoda dopisze to na pewno cały ten wyjazd zaliczymy do bardzo udanych ;-)
    Cytuj
  • pistacja 22 maj 2013, 15:43
    To rzeczywiście sporo atrakcji i fajnie, że nie płaci się nic za dzieci, bo ostatnim czasy rzadko trafia się na takie promocje.
    Cytuj
  • hasanna 6 cze 2013, 11:21     (ostatnio zmieniony przez autora 6 cze 2013, 11:22, w całości zmieniany 1 raz)
    wakacje samemu to nie dla mnie, mam za dużo na głowie w ciągu całego roku, żeby jeszcze brać na siebie organizacje wycieczki zagranicznej, sama korzystam z takiej porównywarki biur podróży dzięki temu mogę znaleźć tanie wakacje, ale takie gdzie wszystko jest już załatwione, a mnie pozostaje tylko spakować walizki
    Cytuj
  • zott 13 cze 2013, 18:35
    ja wolę sama zorganizować . W tym roku z mężem bierzemy przyczepę campingową i jedziemy za granicę Tanio wynajmuję ją w firmie
    Cytuj
  • zonja 31 lip 2013, 7:15
    No nie wiem, ja to zawsze wybieram wczasy z biurem podróży, najczęściej z Grecos Holiday i przynajmniej czuję się bezpieczna. Jeszcze się nie zdarzyło abym nie wróciła zadowolona z wakacji.
    Cytuj
  • belle_rose 31 lip 2013, 8:52
    Hmm. Z jednej strony biuro podróży oferuje fajne promocje, ale z drugiej strony po ostatnich masowych upadkach biur podróży bym się zastanowił czy jednak zdecydować się na biuro.
    Cytuj
  • MartynKa79 27 sie 2013, 16:17
    Zawsze można pojechać z biurem i zorganizować się samemu na miejscu. Np. do Kopenhagi można teraz kupić bilet indywiduany w dobrej cenie w Unity Line. Tu więcej http://www.unityline.pl/cennik/cennik_indywidualny/bilet-do-kopenhagi
    Cytuj
  • 28 sie 2013, 13:05
    Myślę że kto co woli. Osobiście wolę zapłacić i mieć wszystko podstawione pod nosuśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum